1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

1. type_aleks
  2. Quyendung
  3. Erona123
    Erona123
    P.s jom ka du me mbyll por kam harru emailin me tcilin e kam pas dhe nese din dikush ndonje mnyr ose per me bo report ndoshta mbyllet..
  4. Erona123
    Erona123
    Pershendetje nese mundet dikush me mndihnu rreth instagramit qe kam pas ma heret kam harru gjithqka te tij,nese munndet dikush me m’ndihmu
  5. Rishi
  6. Grey
    Grey
    ju lutem me ndihmoni me ndonje keshill rreth fitimit te parave nepermjet instagramit kam rreth 11.3k Faleminderit
  7. Trebor
    Trebor
    pershendetje per te gjithe. Desha te di nga Ju a ka ndonjw faqe ku mund te lexosh apo shkarkosh libra falas.Flm
  8. Besi tanushi
    Besi tanushi
    kush me ndihmin me nje link per kanalet shqipetare ne smart tv?
  9. KMN
    KMN
    Frontend Developer ...
  10. amsalb
    amsalb
    " Forca vjen atëherë kur duhet "
  11. amsalb
  12. Rishi
  13. Ylber Jahiu
    Ylber Jahiu Alkeo
    Pershendetje. une kam nje portal te cilin e kemi themelu gati 3muaj. kam nje fanpage me 1mi ndjekes dhe nje fanpage me 12mi. kesaj te fundit me 12 nuk mundem te ia ndryshoj emrin dhe ta bashkoj me ate qe ka 1mi qe eshte e faqes. Po ashtu kam nevoj per ndihme edhe ta bej faqe zyrtare te konfirmuar ne FB. Me ndihmon dhe me thuaj sa eshte kompenzimi
  14. Meriton mehmeti
    Meriton mehmeti
    Vjosa osmani hap partin e re guxo sa mendoni qe do fitoj
  15. EderHost.com
    EderHost.com
    Transfero nje Domain .al tek ne dhe perfito nje vite rinovim dhurate. Oferte e vlefshme deri me 10 Janar 2021
  16. EderHost.com
    EderHost.com
    Regjistro .AL Domain per vetem 6.99 euro. Oferte e vlefshme deri me 10 Janar 2021
  17. stellavinks
  18. newTime
    newTime Beniidrizi
    Pershendetje beni, me sa e pash ne disa komente ke potencuar qe ke channel ne youtube, andaj desha te te pyes, a ka problem nese mar ndonje video nga facebook dhe i bej upload ne youtube, a i bllokon youtube?
    1. Beniidrizi
      Beniidrizi
      po vlla te bllokon provo te krijosh video original tenden qe te mos kesh probleme me yt e jo me te maresh dikund tjeter se ndoshta nuk te ze shpejt por kur do do maresh copyrights kshtu qe ma mir se cdo gje e jotja ska
      2 Dhjetor 2020
      newTime pëlqen postimin.
  19. Dyli
    Dyli
    Albtelecom
  20. fzl
    fzl
    A soul, and a keyboard.