1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. type_aleks
 2. Quyendung
 3. Erona123
  Erona123
  P.s jom ka du me mbyll por kam harru emailin me tcilin e kam pas dhe nese din dikush ndonje mnyr ose per me bo report ndoshta mbyllet..
 4. Erona123
  Erona123
  Pershendetje nese mundet dikush me mndihnu rreth instagramit qe kam pas ma heret kam harru gjithqka te tij,nese munndet dikush me m’ndihmu
 5. Rishi
 6. Grey
  Grey
  ju lutem me ndihmoni me ndonje keshill rreth fitimit te parave nepermjet instagramit kam rreth 11.3k Faleminderit
 7. Trebor
  Trebor
  pershendetje per te gjithe. Desha te di nga Ju a ka ndonjw faqe ku mund te lexosh apo shkarkosh libra falas.Flm
 8. Besi tanushi
  Besi tanushi
  kush me ndihmin me nje link per kanalet shqipetare ne smart tv?
 9. KMN
  KMN
  Frontend Developer ...
 10. amsalb
  amsalb
  " Forca vjen atëherë kur duhet "
 11. amsalb
 12. Rishi
 13. Ylber Jahiu
  Ylber Jahiu Alkeo
  Pershendetje. une kam nje portal te cilin e kemi themelu gati 3muaj. kam nje fanpage me 1mi ndjekes dhe nje fanpage me 12mi. kesaj te fundit me 12 nuk mundem te ia ndryshoj emrin dhe ta bashkoj me ate qe ka 1mi qe eshte e faqes. Po ashtu kam nevoj per ndihme edhe ta bej faqe zyrtare te konfirmuar ne FB. Me ndihmon dhe me thuaj sa eshte kompenzimi
 14. Meriton mehmeti
  Meriton mehmeti
  Vjosa osmani hap partin e re guxo sa mendoni qe do fitoj
 15. EderHost.com
  EderHost.com
  Transfero nje Domain .al tek ne dhe perfito nje vite rinovim dhurate. Oferte e vlefshme deri me 10 Janar 2021
 16. EderHost.com
  EderHost.com
  Regjistro .AL Domain per vetem 6.99 euro. Oferte e vlefshme deri me 10 Janar 2021
 17. stellavinks
 18. newTime
  newTime Beniidrizi
  Pershendetje beni, me sa e pash ne disa komente ke potencuar qe ke channel ne youtube, andaj desha te te pyes, a ka problem nese mar ndonje video nga facebook dhe i bej upload ne youtube, a i bllokon youtube?
  1. Beniidrizi
   Beniidrizi
   po vlla te bllokon provo te krijosh video original tenden qe te mos kesh probleme me yt e jo me te maresh dikund tjeter se ndoshta nuk te ze shpejt por kur do do maresh copyrights kshtu qe ma mir se cdo gje e jotja ska
   2 Dhjetor 2020
   newTime pëlqen postimin.
 19. Dyli
  Dyli
  Albtelecom
 20. fzl
  fzl
  A soul, and a keyboard.