1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. coycol
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,499
 2. coycol
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  122
 3. eby
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  160
 4. KNO3
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  121
 5. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  46
 6. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  95
 7. meteori
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  85
 8. Mr darki
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  236
 9. boom3rang
  Përgjigjet:
  28
  Shikimet:
  8,180
 10. Poshnjari
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  72
 11. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  204
 12. MEkaNIku
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  123
 13. Fidannnn
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  63
 14. snagger
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  49
 15. FitimKurteshi
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  49
 16. urankajtazi
  Përgjigjet:
  84
  Shikimet:
  2,517
 17. uniku
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  68
 18. Memeti Basri
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  76
 19. Mr.Gh0$T
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  156
 20. coycol
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  65
Loading...