1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Html5
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  67
 2. Felixxxx
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  244
 3. Ambra M
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  118
 4. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  339
 5. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  113
  Shikimet:
  8,428
 6. adriano20
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  366
 7. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  1,316
 8. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  204
 9. armend zeqiri
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  335
 10. albhost
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  65
 11. KMN
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  907
 12. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  212
  Shikimet:
  23,025
 13. isarama
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  319
 14. sg1
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  811
 15. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  92
 16. Tim Ford
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  352
 17. The.Dictator.VR
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  126
 18. Alkeo
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  202
 19. sony24
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  327
 20. besarti123
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  95
Loading...