1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Aleks.007
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  56
 2. larilari
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  116
 3. larilari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  30
 4. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  96
  Shikimet:
  6,723
 5. miraxh
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  131
 6. MIL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  166
 7. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  376
 8. larilari
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  70
 9. Mendy
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 10. pal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  50
 11. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  67
 12. boni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  113
 13. xhoni pashollari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  171
 14. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  240
 15. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  470
 16. leotrim77
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  148
 17. NorMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  130
 18. Johnny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  357
 19. NorMan
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  279
 20. aidaiberi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  352
Loading...