1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  100
 2. LirimPhotography
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  332
 3. pal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  24
 4. G4SHI
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  40
 5. boni
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  97
 6. xhoni pashollari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  155
 7. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  69
 8. MIL
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  142
 9. NANO
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  224
 10. larilari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  41
 11. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  466
 12. leotrim77
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  141
 13. NorMan
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  121
 14. Johnny
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  352
 15. NorMan
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  269
 16. aidaiberi
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  341
 17. Chernobyl7
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  49
 18. D3LL4
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  54
 19. Limmy89
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  47
 20. larilari
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  154
Loading...