1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Bilal
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  276
 2. MIL
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  44
 3. MIL
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  306
 4. NANO
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  162
 5. larilari
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  76
 6. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  56
 7. miraxh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  44
 8. miraxh
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  126
 9. larilari
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  101
 10. mrbajraktari1234
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  78
 11. larilari
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  366
 12. NorMan
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  68
 13. agonn1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  82
 14. algert
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,647
 15. tupac.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  343
 16. D3LL4
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  135
 17. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  352
 18. shteti
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,925
 19. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  309
 20. Old wolf
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  73
Loading...