1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. miraxh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  10
 2. agonn1
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  38
 3. larilari
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  24
 4. NANO
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  55
 5. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  26
 6. algert
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  1,618
 7. tupac.al
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  205
 8. D3LL4
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  105
 9. miraxh
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  236
 10. shteti
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  2,891
 11. miraxh
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  191
 12. Old wolf
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  61
 13. gashish
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  149
 14. aidaiberi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  155
 15. NorMan
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  208
 16. Bilal
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  227
 17. Rinoriem
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  231
 18. Skanderbeg
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  687
 19. tupac.al
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  894
 20. pumma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  162
Loading...