1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS orani
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 2. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS eby
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 3. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS shqipbook
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 4. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS larilari
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 5. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS ThumperTM
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 6. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS problemigv
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 7. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS H!TM3N.
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 8. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Da Dimy
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 9. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Xhimi Prishtine
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 10. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Taley
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
  telegarm: @warriorbatist1
 11. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS shteti
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
 12. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Bushido King
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
 13. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Iuchebin
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
 14. HAFSAHBOSS
  HAFSAHBOSS Iuchebin
  I Sell Fresh & Valid Working Info’s ( DUMPS/ DUMPS+ATM PINS /CVV & fULLZ )

  SELL CVV CC DUMPS TRACK 1/2 + PIN WU/TRANSFER FULLS BITCOIN/PERFECTMONEY

  (Cvv CC Fullz Credit Cards Dumps ATM Track 1/2 + Pin SMTP /WU/Transfer)

  Buy Valid Cvv CC Dumps Track 1/2 CC SSN DOB Track-1/2-FULLZ-Transfer/Western union
  Am Also Doing Trusted And
 15. Theadvent
  Theadvent clusterphys
  Pershendetje
  E lexova ketu ne forum se jeni provider ne vete.
  Desha te pyes sa kushton te ju 1 credit dhe sa credis duhen per nje vit.
  Mundesisht ju lutem kisha pas deshire te shof listen e kanaleve nese bon nje test linje m3u.
  P.S: Une punoj si reseller qe 6 vite.
  Pres nje pergjigje ju lutem.
  Me respekt Behar Halili.
 16. Rinor Zuk
  Rinor Zuk
 17. ITSLABINOTHASANI
 18. arlind95
  arlind95
  shes instagramin 16.8k dhe 5.1k te interesuarit te me kontaktojne ne viber 38649954128
 19. Cyber 111
  Cyber 111
  Pershendetje doja tju pyesja per kte kompanin nese ndonje esht punsuar ketu. Esht kompani serioze apo mashtruese. Krypto consulting academy
  1. LEO33
   LEO33
   Këta më kërkuan lekë që të trajnohesha, pastaj punësohesha si website tester. Kush kompani e saktë të kërkon lekë që të punësohesh?
   18 Korrik 2020
 20. Creweb
  Creweb
  Different doesn't mean wrong