1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Behemoth
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  77
 2. Skanderbeg
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  78
 3. miraxh
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  59
 4. Johnny
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  49
 5. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 6. PrivatUnkown
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  145
 7. shteti
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  2,133
 8. DarKr0x
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  81
 9. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  9,787
 10. Pleurat
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  6,267
 11. Alkeo
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  297
 12. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  776
 13. diamantsallahu
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  313
 14. iRobin
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  199
 15. pumma
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  78
 16. notime4u
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  234
 17. qendros
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  110
 18. denet
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  148
 19. SherifSheremetaj
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  195
 20. clusterphys
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  650
Loading...