1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. boom3rang
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  781
 2. BurimBushi
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  98
 3. Trim2017
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  29
 4. elismatjani
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  288
 5. SoftCrack
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  16
 6. Bes Berisha
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  243
 7. MaxxeR^
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  60
 8. Alberti Ferizajj
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  18
 9. ArditS
  Përgjigjet:
  40
  Shikimet:
  1,414
 10. Astritii
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  15
 11. boom3rang
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  134
 12. Beniidrizi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  335
 13. LinkinParkband
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  23
 14. shqipbook
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  21
 15. albi202
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  26
 16. AgonAmiga
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  447
 17. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  26
 18. OrhanFetahu
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 19. Meet
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  41
 20. Edinni™.
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  305
Loading...