1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. UnSeen
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  13
 2. UnSeen
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  139
 3. DarKr0x
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  312
 4. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  149
 5. adi gjoni
  Përgjigjet:
  23
  Shikimet:
  325
 6. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  34
 7. wolf_mc12
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  15
 8. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  249
 9. Fitahh
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  21
 10. KALI-ALB
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  245
 11. DarKr0x
  Përgjigjet:
  19
  Shikimet:
  452
 12. Qimthi
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  36
 13. Albertgj
  Përgjigjet:
  21
  Shikimet:
  482
 14. Lodvald
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  27
 15. Rrezart123
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  62
 16. NorMan
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  30
 17. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  122
 18. NorMan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  153
 19. NorMan
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  223
 20. Meet
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  28
Loading...