1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Aureli AK
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  84
 2. lidhja.net
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  75
 3. Arberi
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  299
 4. p3n7357
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  16
 5. AVM Digital
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  99
 6. notime4u
  Përgjigjet:
  43
  Shikimet:
  632
 7. (Coder);
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  105
 8. numer2
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  87
 9. Alkeo
  Përgjigjet:
  49
  Shikimet:
  2,053
 10. mandi123
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  149
 11. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  76
  Shikimet:
  14,678
 12. KNO3
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  48
 13. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  53
 14. Aleks.007
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  160
 15. -em-
  Përgjigjet:
  411
  Shikimet:
  35,444
 16. D3LL4
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  110
 17. Ervin.TS
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  52
 18. Html5
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  61
 19. miraxh
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  245
 20. numer2
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  80
Loading...