1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. benardhaxhijaj
 2. berl01
 3. anonymous1
 4. angjelin1979
 5. Gretasulaj
  Gretasulaj
  Pershendetje..a mundet dikush te me ndihmoj se me esht bllokuar insta kot fare?
 6. Lavdim gaxhiqi
  Lavdim gaxhiqi DarKZonE
  Pershendetje a keni instagram be shitje
 7. Danjela_zokuu
 8. Danjela_zokuu
  Danjela_zokuu
  Duhet me e mbyllur
 9. intelegjenti
  intelegjenti
  Trimi i mire e shoke shume
 10. Donika Saka
  Donika Saka
  Pyetje?a ka siguri ne kto programe
 11. Donika Saka
  Donika Saka
  Si punsohesh! pa patur nevoji per shum pytje?
 12. Donika Saka
  Donika Saka
  Pershendetje!
 13. On air
  On air
  Kam edhenje chanal youtube po spo mund ta bej monetization
 14. On air
  On air
  Sa mund te shes nje chanal youtube me 7400 subscribe?
 15. Auto_TargeT
  Auto_TargeT
  Auto TargeT shitblereje automjetesh&veshje te xhamave me qese te zez sipas rregullores se nxjerr nga DPSHTRR .nr kontak +355693222241
 16. Dibroni
 17. Dibroni
  Dibroni
  Si mund ta perdor dhe me crafre aplikacioni perdoret microbit
 18. Edison dane
  Edison dane
  Sja kam iden ksaj faqe ic
 19. funky_fresh
  funky_fresh tonkeri
  1. tonkeri
   tonkeri
   Nuk e kam ndrru kurr nuk e di ma mer menja qe po
   8 Janar 2020
  2. Poshnjari
   Poshnjari
   Po i ndërrohet.
   17 Janar 2020
 20. funky_fresh
  funky_fresh KMN
  link?
  si mund ti dergoje leket?
  1. KMN
   KMN
   ne paypal munesh mi dergu per ma shum folmi ne pm
   8 Janar 2020