1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. gento
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  665
 2. NANO
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  387
 3. ervisivv
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  112
 4. InstaBot
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  97
 5. besarti123
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  220
 6. spectre
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  477
 7. Arberi
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  116
 8. pdown9
  Përgjigjet:
  15
  Shikimet:
  2,041
 9. VDesign
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  65
 10. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  42
 11. und3rc00d3
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  443
 12. selim canar
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  575
 13. OmeRfrom02
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  76
 14. lamre
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  113
 15. Fiksohu
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  256
 16. -em-
  Përgjigjet:
  385
  Shikimet:
  32,031
 17. Alex
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  108
 18. Alex
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  55
 19. Poshnjari
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  195
 20. Yllka
  Përgjigjet:
  14
  Shikimet:
  286
Loading...