1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. Alex
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  40
 2. shqipbook
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  45
 3. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  97
 4. ALLES BABAAA
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  311
 5. JetmirKs
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  63
 6. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  33
 7. kastiot
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  33
 8. ramioramio
  Përgjigjet:
  34
  Shikimet:
  581
 9. ThumperTM
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  210
 10. getrich
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  35
 11. Pajtim-H
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  80
 12. DardanDaci
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  100
 13. Universal
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  129
 14. profesori
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  45
 15. reflect1
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  128
 16. getrich
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  214
 17. Aleks.007
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  50
 18. Kos155
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  48
 19. -em-
  Përgjigjet:
  329
  Shikimet:
  29,257
 20. H!TM3N.
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  255
Loading...