1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. wayfarer
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  48
 2. Lenci mobile
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  25
 3. meteori
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  75
 4. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  291
 5. DNA
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  66
 6. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  39
 7. albani99
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  387
 8. Erioni
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  132
 9. itune
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 10. DardanDaci
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  48
 11. DardanDaci
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  84
 12. Rafet Maxhuni
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  28
 13. Ironir252
  Përgjigjet:
  58
  Shikimet:
  1,545
 14. getrich
  Përgjigjet:
  13
  Shikimet:
  218
 15. pal
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  34
 16. Yllka
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  52
 17. Gjer.g
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  139
 18. abracadabra
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  137
 19. shqipbook
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  547
 20. Donche-x
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  573
Loading...