1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. ITSLABINOTHASANI
 2. muli1
 3. davinjoo al
  davinjoo al
  Instagram 10k ne shitje?
 4. davinjoo al
  davinjoo al pumma
  a e ke ende at faqen e instagramit ne shitje?/
  1. View previous comments...
  2. davinjoo al
   davinjoo al
   Sa kushton?
   6 Shtator 2019
  3. pumma
   pumma
   500e
   7 Shtator 2019
  4. davinjoo al
   davinjoo al
   500€??
   7 Shtator 2019
 5. Lindita
  Lindita
  Pershendetje a mund te me ndihmoni te bejm report nje adres instagrami ju lutem
 6. Aleks.007
  Aleks.007
  Shitje Si mund te kem nje yt channel te suksesshem ne youtoube. Faleminderit
 7. Grenzoo
  Grenzoo DarKr0x
  Pershendetje jam i interesuat te filloj me trading mund te me sygjerosh ndonje platforme dhe ndonje keshile po munde pasi jam akoma ne fillimet qe po mesoj ku dhe si te investoj Faleminderit nese pergjigjesh
 8. Ergys Kavaja
  Ergys Kavaja
  Pershendetje. A mund te me ndihmoni per te rikthyer instant article ne faqen time. A ka ndonje forme sepse kam degjuar qe po riaprovohen
 9. BANkkkk
  BANkkkk
  Pershendetje URGJENTT!! si mund te lidh skrill me reifeisen bank ne Kosove??!!!!
 10. Alsona
  Alsona
  Shkenca kompjuterike
 11. Xhuliano Bushi
 12. Bababoss
  Bababoss
  Ie Kom harru paswordin e ni instagram LAVDIM_STRELI
 13. Bababoss
  Bababoss
  Me um nimu
 14. Bababoss
 15. Bababoss
  Bababoss Lodvald
  A munesh mom njimi per ni Instagram LAVDIM_STRELI JA KOM HARRU PASWORDIN
 16. Bababoss
  Bababoss Lodvald
  Si Mund te marr paswordin e instagramit we e kom harru
 17. arbri
  arbri
  Kam per te shitur 20k likes ne instagram. Nese dikush deshiron ti blej, mund te kontaktoj me mua.
 18. arbri
  arbri
  Pershendetje.
 19. Aleksi95
  Aleksi95
  Po du me dit si me bo promote videot ne YouTube falas
 20. RexhepS
  RexhepS
  Loading...