1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Ergys Kavaja
  Ergys Kavaja
  Pershendetje. A mund te me ndihmoni per te rikthyer instant article ne faqen time. A ka ndonje forme sepse kam degjuar qe po riaprovohen
 2. BANkkkk
  BANkkkk
  Pershendetje URGJENTT!! si mund te lidh skrill me reifeisen bank ne Kosove??!!!!
 3. Alsona
  Alsona
  Shkenca kompjuterike
 4. Xhuliano Bushi
 5. Bababoss
  Bababoss
  Ie Kom harru paswordin e ni instagram LAVDIM_STRELI
 6. Bababoss
  Bababoss
  Me um nimu
 7. Bababoss
 8. Bababoss
  Bababoss Lodvald
  A munesh mom njimi per ni Instagram LAVDIM_STRELI JA KOM HARRU PASWORDIN
 9. Bababoss
  Bababoss Lodvald
  Si Mund te marr paswordin e instagramit we e kom harru
 10. arbri
  arbri
  Kam per te shitur 20k likes ne instagram. Nese dikush deshiron ti blej, mund te kontaktoj me mua.
 11. arbri
  arbri
  Pershendetje.
 12. Aleksi95
  Aleksi95
  Po du me dit si me bo promote videot ne YouTube falas
 13. RexhepS
  RexhepS
  Loading...
 14. Lliridon Demi
  Lliridon Demi
  jam i ineresum me ble ni faqe facebook ose instagram me fanca German
 15. Shooter
  Shooter
  Pershendetje , desha mju kerku ndihm nese ka mundesi mem ndihmu me fillu me punu ne internet une jam fillestar me qka me propozoni
 16. bushi hambari
  bushi hambari
  pérshéndejte
 17. metihamzaa
 18. marty
  marty
  nese blej nje faqe fb si te sigurohemm para te paguaj qe te dhenat pass etj jane te sakta? pasi kush ma shet ndodhet jasht shtetit. Flm
 19. Aleksi95
  Aleksi95
  Shes instagram 16k followers
  1. Avalon pëlqen postimin.
  2. Avalon
   Avalon
   Te lutem me lajmrohesh, jam i interesuar.
   21 Korrik 2019
 20. Ardian Ardian
  Ardian Ardian BaBa Gaming
  shoq a je marr me autoliker