1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Shooter
  Shooter
  Pershendetje , desha mju kerku ndihm nese ka mundesi mem ndihmu me fillu me punu ne internet une jam fillestar me qka me propozoni
 2. bushi hambari
 3. Qymyri
  Qymyri
  Doni me bo pare permes googles ather kliko nket link https://dausel.co/jT21jT edhe masi klikon,ma posht klikon i am not robot edhe continu
 4. metihamzaa
 5. marty
  marty
  nese blej nje faqe fb si te sigurohemm para te paguaj qe te dhenat pass etj jane te sakta? pasi kush ma shet ndodhet jasht shtetit. Flm
 6. Aleksi95
  Aleksi95
  Shes instagram 16k followers
  1. Avalon pëlqen postimin.
  2. Avalon
   Avalon
   Te lutem me lajmrohesh, jam i interesuar.
   21 Korrik 2019 në ora 01:36
 7. Ardian Ardian
  Ardian Ardian BaBa Gaming
  shoq a je marr me autoliker
 8. borjana
  borjana
  ju lutem me ndimon te bllokojm ket insta fake sepse po shkakto prbhttps://instagram.com/klarisaboshnjaku? do ju lutesha shume
 9. borjana
  borjana
 10. Aleksi95
  Aleksi95
  Pyetje Kush me sugjeron nje emer per nje website lajmesh
 11. Aleksi95
  Aleksi95
  Kush me sugjeron nje emer per nje website lajmesh
 12. Aleksi95
  Aleksi95
  Blej faqe facebook mbi 15k like
  1. marty
   marty
   me shkruaj ne email se si mendon ta rrisesh nje faqe? sikur kma nje faqe serioze duhet te dij menyren qe perdor pa publikuar psh poste etj [email protected]
   16 Korrik 2019
 13. Dyli
 14. phantom
  phantom
  aaa<img src=x>
 15. Baci38492
  Baci38492
  Dua te ndryshoj acc e playstore ta bej italian por duhet te ndryshohet vpn
 16. Andi ss
  Andi ss
  I certifikuar me ITE ne cisco networking academy IER academy CCNA, PCAP, CCNP, CCNA SECURIY, DHE CYBER SECURITY NE PROGRES
 17. anonymous1
 18. Uqk-indiani
 19. pajtimrama10
  pajtimrama10 Leon Haziri
  gati rreth 1 e vjet a ma shume e kom qishtu e nuk po e di si te zgjedh problemiin e mka met nja 97 dollare e nuk po mundem te terhieki,, nese me kishe ndihmu ta kisha dit per nder ne fund tkisha shperbly nja 10 apo 20 euro te kisha dhan
  1. Leon Haziri
   Leon Haziri
   jo pare ska nevoj njeri ama un sosht qe marr vesh qaq po provoje me jau qu naj email paypalit direkt edhe shkruju per problemin besom qe smarr vesh shum ama provo edhe te najkush tjeter nforum nashta din najsen
   24 Prill 2019
 20. pajtimrama10
  1. D3LL4
   D3LL4
   Shkrujem Pm.
   14 Maj 2019