1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. arditiii
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  70
 2. SerLova
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  46
 3. Denisp98
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  88
 4. SerLova
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  28
 5. zyberallulli
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  177
 6. KastriotKoti
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  253
 7. Skrapari Studio
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  1,173
 8. selim canar
  Përgjigjet:
  29
  Shikimet:
  651
 9. pumma
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  125
 10. Pjeter
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  122
 11. Nozzge
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  209
 12. Atlanti
  Përgjigjet:
  8
  Shikimet:
  144
 13. orani
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  148
 14. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  77
 15. itune
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  179
 16. cold-trojan
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  113
 17. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  567
 18. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  1,711
 19. krasniqi01
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  359
 20. F.Ndrecaj
  Përgjigjet:
  41
  Shikimet:
  2,449
Loading...