1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e reja të Profilit

 1. Aleksi95
  Aleksi95
  Blej faqe facebook mbi 15k like
 2. Dyli
 3. phantom
  phantom
  aaa<img src=x>
 4. Baci38492
  Baci38492
  Dua te ndryshoj acc e playstore ta bej italian por duhet te ndryshohet vpn
 5. Andi ss
  Andi ss
  I certifikuar me ITE ne cisco networking academy IER academy CCNA, PCAP, CCNP, CCNA SECURIY, DHE CYBER SECURITY NE PROGRES
 6. anonymous1
 7. Uqk-indiani
 8. pajtimrama10
  pajtimrama10 Leon Haziri
  gati rreth 1 e vjet a ma shume e kom qishtu e nuk po e di si te zgjedh problemiin e mka met nja 97 dollare e nuk po mundem te terhieki,, nese me kishe ndihmu ta kisha dit per nder ne fund tkisha shperbly nja 10 apo 20 euro te kisha dhan
  1. Leon Haziri
   Leon Haziri
   jo pare ska nevoj njeri ama un sosht qe marr vesh qaq po provoje me jau qu naj email paypalit direkt edhe shkruju per problemin besom qe smarr vesh shum ama provo edhe te najkush tjeter nforum nashta din najsen
   24 Prill 2019
 9. pajtimrama10
  1. D3LL4
   D3LL4
   Shkrujem Pm.
   14 Maj 2019
 10. pajtimrama10
  pajtimrama10 Leon Haziri
  pershentetje vllaqko mfal se po tpengoj, a ka mundesi tme ndihmosh rreth paypalit i kom do para ne paypal po nuk po mundem te terhieki, ta kisha dit per nder nese me kishe ndihmu rreth ksaj qeshtje
  1. Leon Haziri
   Leon Haziri
   po nese di pse jo veq mtregon problemin
   23 Prill 2019
  2. pajtimrama10
 11. pajtimrama10
  pajtimrama10 Misteriozi
  pershentetje vllaqko mfal se po tpengoj, a ka mundesi tme ndihmosh rreth paypalit i kom do para ne paypal po nuk po mundem te terhieki, ta kisha dit per nder nese me kishe ndihmu rreth ksaj qeshtje
 12. Graphic designer
  Graphic designer
  Ofroj Punime Ne Graphic Design
 13. klejdi234
  klejdi234
  pershendetje km nje faqe ne ig 10k followers si mund te fitoj lek nga ig nese ka ndonj menyr
 14. klejdi234
  klejdi234
  pershendetje
 15. Cinecomic
  Cinecomic Artin J.
  pershendetje. acc e youtube e ke shitur?
 16. klejdi234
  klejdi234
  persgendetje
 17. Cinecomic
  Cinecomic
  Blej account Youtube me monetization aktiv
 18. ens
  ens
  PERSHENDETJE
 19. Ben De Pjetri
  Ben De Pjetri
  AdrenaNet.com
 20. albina dushica
  albina dushica
  Pershendetje Nqofse je duke vozitur ne 100 or per 5min. sa kilometra i kalon A ka naj kush qe e din zgjidhjen ose e ka formul. Falemderit!
  1. @science
   @science
   Pershendetje,
   Siperfaqja eshte e barabarte me shpejtsine * kohen, keshtu qe 100km/h×5min=500, 500/60=8.33 rezultati 8.33km.
   18 Mars 2019
   albina dushica pëlqen postimin.