1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Postimet e Fundit

Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit
 1. DarKZonE
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  96
 2. D3LL4
  Përgjigjet:
  22
  Shikimet:
  254
 3. Poshnjari
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  53
 4. M.L
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  250
 5. clusterphys
  Përgjigjet:
  48
  Shikimet:
  4,129
 6. Ardian Ardian
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  85
 7. Besarit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  44
 8. saljon
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  178
 9. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  17
  Shikimet:
  716
 10. AlbGalaxy
  Përgjigjet:
  65
  Shikimet:
  11,398
 11. Besarit
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  58
 12. Baci38492
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  70
 13. Donche-x
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  145
 14. REMZI
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  527
 15. nintendo_host
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  683
 16. D0mat3
  Përgjigjet:
  9
  Shikimet:
  254
 17. Slumerican
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  141
 18. Andi ss
  Përgjigjet:
  1
  Shikimet:
  52
 19. g_host
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  301
 20. REMZI
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  1,619
Loading...