1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje Yt finalized earnings ?

Tema tek 'Google AdSense' e hapur nga agonn1, 12 Tetor 2016.

 1. mrbajraktari1234

  mrbajraktari1234 Anëtar Fillestar

  Postimet:
  58
  Pëlqime të marrura:
  22
  Pikë nga trofetë:
  18
 2. AlbaNi1

  AlbaNi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqime të marrura:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Edhe mua sot rreth ores 6 Pasdite

  Kadaldale me shum pune e shum durim mbushet edhe dyfyshi i ksaj ;)
   
 3. Albozr

  Albozr Anëtar i Njohur

  Postimet:
  539
  Pëlqime të marrura:
  51
  Pikë nga trofetë:
  58
  po edhe mu
   
 4. agonn1

  agonn1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  300
  Pëlqime të marrura:
  27
  Pikë nga trofetë:
  38
  A ju dulen fitimet oo trima ??
   
 5. iboanonymous

  iboanonymous Anëtar Aktiv

  Postimet:
  247
  Pëlqime të marrura:
  40
  Pikë nga trofetë:
  43
  Jo
   
 6. Omerr

  Omerr Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqime të marrura:
  177
  Pikë nga trofetë:
  68
  Jo te un hala si kan qit :|
   
 7. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqime të marrura:
  455
  Pikë nga trofetë:
  213
  me yt sot i qesin dikur ka ora 20:00
   
 8. getrich

  getrich Anëtar i Njohur

  Postimet:
  624
  Pëlqime të marrura:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  a i dulen nej kujt hala
   
 9. Riki.xh

  Riki.xh Anëtar

  Postimet:
  26
  Pëlqime të marrura:
  1
  Pikë nga trofetë:
  13
  po para nje ore nje ads qe kam me USA
   
 10. getrich

  getrich Anëtar i Njohur

  Postimet:
  624
  Pëlqime të marrura:
  47
  Pikë nga trofetë:
  58
  aha e nej kujt tjeter
   
 11. DailyTeCh

  DailyTeCh Anëtar i Njohur

  Postimet:
  766
  Pëlqime të marrura:
  76
  Pikë nga trofetë:
  48
  Jo hala s`kan dal.
   
 12. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqime të marrura:
  455
  Pikë nga trofetë:
  213
  shikoni tash se ka munsi ju kan dal te balance .
   
 13. Johnny

  Johnny Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqime të marrura:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  1,20€ ende e kam balancin qe nga fillimi ...kam ber rreth 500Click me CPC lifetime0,04...ende asgje sme esht aprovu
   
 14. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqime të marrura:
  455
  Pikë nga trofetë:
  213
  edhe njo 15 a 16 pot dilkan pra .
  se shuma mujore minus -17 deri 20% ti ndalin .
   
 15. AlbaNi1

  AlbaNi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqime të marrura:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
  Jo hala kurgja as mu
   
 16. Johnny

  Johnny Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqime të marrura:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  se kuptoj kte -17 deri 20% ti ndalin ?
   
 17. bmwplako

  bmwplako Anëtar Legjendë

  Postimet:
  3,086
  Pëlqime të marrura:
  455
  Pikë nga trofetë:
  213
  psh ti ne muajin janar i bon 100 euro dmth i shef te performance resport qekaq i ke bo .
  po kur t dalin tek balance me 11tin , nuk dalin 100 po , minus 17 deri 20% i ndal yt .
  e kupton tani .
   
  Johnny pëlqen postimin.
 18. Johnny

  Johnny Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqime të marrura:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8
  po
  taman , rrofsh
   
 19. AlbaNi1

  AlbaNi1 Anëtar Aktiv

  Postimet:
  155
  Pëlqime të marrura:
  41
  Pikë nga trofetë:
  38
 20. Johnny

  Johnny Anëtar Fillestar

  Postimet:
  67
  Pëlqime të marrura:
  6
  Pikë nga trofetë:
  8

Shpërndaje faqen