1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  Dismiss Notice
Dismiss Notice
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Te Profi Qaza ( Kurs Online )

Tema tek 'Mësime' e hapur nga MIRLIND.J, 11 Nëntor 2013.

 1. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Anëtarësuar:

  24 Qershor 2012
  Postimet:

  686
  Pëlqime të marrura:

  112
  Pershedetje Antar te dashur te IT Shqip ju e hapa kete tem per tju prezantuar me punen e profesorit qaza i cili ju mundeson te mesoni gjuhen angleze online te shpjeguar detajisht dhe ne menyr efikase puna e tij me pelqej shum dhe vendosa qe ta shperndaj me ju videot jan t
  e pergaditura teper mir dhe ju ftoj te regjistroheni dhe te shikoni punen e tij dhe te jepni mendimin tuaj.

  Webfaqja
  Code:

  Na falni, duhet të Regjistroheni/Identifikoheni për ta shikuar këtë KOD !

  Lista e Mesimeve
  Code:

  Na falni, duhet të Regjistroheni/Identifikoheni për ta shikuar këtë KOD !

   
  Shehat dhe Blerim R. pëlqejnë postimin.
 2. Shehat

  Shehat Anëtar Aktiv

  Anëtarësuar:

  8 Shtator 2013
  Postimet:

  102
  Pëlqime të marrura:

  35
  :)ma mire se mire, teper me pelqej...;)
   
  MIRLIND.J pëlqen postimin.

Shpërndaje faqen