1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  Dismiss Notice
Dismiss Notice
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje Si ta rregulloj problem ne fb

Tema tek 'Diskutime tjera' e hapur nga ekremgashi11, 23 Korrik 2013.

 1. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Anëtarësuar:

  14 Shkurt 2012
  Postimet:

  73
  Pëlqime të marrura:

  5
  Pershendetje pa dashje e bera Ticket hide ne facebook po tani spo di se si ta kthej di ndonjeri qe ka patur kte problem di gje si rregullohet flm....
   
 2. boom3rang

  boom3rang
  Administrator
  Staff Member

  Anëtarësuar:

  6 Janar 2010
  Postimet:

  3,086
  Pëlqime të marrura:

  644
  Qaty ku e ki bo Hide e bon edhe Unhide.

  Kerkoje qet ikon qaty diku dhe bone Unhide.
  [​IMG]
   
 3. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Anëtarësuar:

  14 Shkurt 2012
  Postimet:

  73
  Pëlqime të marrura:

  5
  valla jo spo del kurfar ikone qe kqyre foton [​IMG]
   
 4. boom3rang

  boom3rang
  Administrator
  Staff Member

  Anëtarësuar:

  6 Janar 2010
  Postimet:

  3,086
  Pëlqime të marrura:

  644
  Bone screenshot krejt faqen.
   
 5. ekremgashi11

  ekremgashi11 Anëtar Fillestar

  Anëtarësuar:

  14 Shkurt 2012
  Postimet:

  73
  Pëlqime të marrura:

  5
  e rregullova faleminderit per pergjigje te shpejta :)
   
 6. boom3rang

  boom3rang
  Administrator
  Staff Member

  Anëtarësuar:

  6 Janar 2010
  Postimet:

  3,086
  Pëlqime të marrura:

  644
  Me vjen mir, por tregoje edhe zgjidhjen, se ndoshta i ndonjehere ka dikush te njejtin problem.
   
 7. arditkrasniqi

  arditkrasniqi Anëtar Aktiv

  Anëtarësuar:

  27 Janar 2013
  Postimet:

  138
  Pëlqime të marrura:

  3
  Zgjidhja:
  [​IMG]

  te ai TICKU teposht klikon dhe hapet menuja TICKED HID .
   

Shpërndaje faqen