1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje Si mundem me marr trafik ne Android App ?

Tema tek 'SEO dhe Zhvillim trafiku' e hapur nga Gjer.g, 8 Janar 2017.

 1. Gjer.g

  Gjer.g Anëtar Fillestar

  Postimet:
  97
  Pëlqime të marrura:
  59
  Pikë nga trofetë:
  33
  E kam nplan me publiku 1 loj ne Google Play Store .
  Skom eksperienc me google adsense / adMob , traffic prandaj dashta mju pyt qysh muj me marr ma shum downloads. Loja ka me kon me levele , 2D Platformer dhe perdorusit ka mju dasht koh me kry komplet .
   

Shpërndaje faqen