1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Si instalohet Windows XP ??

Tema tek 'Microsoft Windows' e hapur nga Fannol Gashi, 14 Janar 2010.

 1. Omerr

  Omerr Anëtar Aktiv

  Postimet:
  485
  Pëlqime të marrura:
  177
  Pikë nga trofetë:
  68
  I nderuar shiko a i ke driverat e internetit , mere najkun ne USB Driver Pack Solution , Scannoj Driverat dhe futi !
  Mir mbetesh
   
 2. miga

  miga Anëtar

  Postimet:
  37
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  21
  Faleminderit!

  Sent from my SM-J110H using Tapatalk
   

Shpërndaje faqen