1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje PC Defekt Nuk Dhezet

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga isarama, 4 Janar 2017.

 1. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqime të marrura:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje It Shqip pc ka nje defekt nuk ndizet nuk jep shej vetem i dhezet drita e shymet ngjyra qe po dhezet e porokallt qa su dhze kurr asht sikur mos mi ardh rryma mir a monet me kan Poweri defek a qa qe mon dikush mem ndimu
   
 2. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,923
  Pëlqime të marrura:
  86
  Pikë nga trofetë:
  68
  A eshte DELL pc?
  90% powe supply
   
 3. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqime të marrura:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  po dell osht ma mur menja qe osht poweri defekt
   
 4. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,923
  Pëlqime të marrura:
  86
  Pikë nga trofetë:
  68
  power e ki 100%, tash spo di sa fell munet me kon defekti po 50/50 jan gjasat mu rregullu kjo me defekt, perndryshe duhet me vendos te re.
   
 5. edy007

  edy007 Anëtari i muajit IV

  Postimet:
  1,827
  Pëlqime të marrura:
  172
  Pikë nga trofetë:
  108
  Pershendetje,

  Pothuajse te ngjashem kam pas edhe une nje defekt ne PC tim vetem qe ka qene HP, nuk jepke asnje shenje ne monitor, vetem dritat e Pc ju ndezshin, por defekti kishte qene tek Kartela Grafike, une te kisha sygjeru qe ta provosh njeher Kartelen Grafike, gjeje nje sa me provu...
   
 6. isarama

  isarama Anëtar Aktiv

  Postimet:
  386
  Pëlqime të marrura:
  24
  Pikë nga trofetë:
  28
  problemi isht ne pallak nuk e di qka po u ndreq flm krejtve per pergjigjje
   

Shpërndaje faqen