1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje PC Defekt Nuk Dhezet

Tema tek 'Kartela Grafike // Monitorë // Skenerë // Printerë' e hapur nga isarama, 4 Janar 2017.

1. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    386
    Pëlqime të marrura:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    Pershendetje It Shqip pc ka nje defekt nuk ndizet nuk jep shej vetem i dhezet drita e shymet ngjyra qe po dhezet e porokallt qa su dhze kurr asht sikur mos mi ardh rryma mir a monet me kan Poweri defek a qa qe mon dikush mem ndimu

2. Albi Bytyqi

Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,923
    Pëlqime të marrura:
    86
    Pikë nga trofetë:
    68
    A eshte DELL pc?
    90% powe supply

3. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    386
    Pëlqime të marrura:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    po dell osht ma mur menja qe osht poweri defekt

4. Albi Bytyqi

Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

Postimet:
    1,923
    Pëlqime të marrura:
    86
    Pikë nga trofetë:
    68
    power e ki 100%, tash spo di sa fell munet me kon defekti po 50/50 jan gjasat mu rregullu kjo me defekt, perndryshe duhet me vendos te re.

5. edy007

edy007 Anëtari i muajit IV

Postimet:
    1,827
    Pëlqime të marrura:
    172
    Pikë nga trofetë:
    108
    Pershendetje,

Pothuajse te ngjashem kam pas edhe une nje defekt ne PC tim vetem qe ka qene HP, nuk jepke asnje shenje ne monitor, vetem dritat e Pc ju ndezshin, por defekti kishte qene tek Kartela Grafike, une te kisha sygjeru qe ta provosh njeher Kartelen Grafike, gjeje nje sa me provu...

6. isarama

isarama Anëtar Aktiv

Postimet:
    386
    Pëlqime të marrura:
    24
    Pikë nga trofetë:
    28
    problemi isht ne pallak nuk e di qka po u ndreq flm krejtve per pergjigjje

Shpërndaje faqen