1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Njoftim nga staffi i itshqip

Tema tek 'Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip' e hapur nga VaLoN, 1 Janar 2017.

 1. VaLoN

  VaLoN Administrator Staff Member

  Postimet:
  758
  Pëlqime të marrura:
  225
  Pikë nga trofetë:
  188
  Pershendetje, kemi bere nje ndryshim ne DNS servera dhe disave nga ju deri se te behet update mundet mos me ju hap itshqip.

  Faleminderit per mirekuptim.
   
  Jãşhť'Sşeriĕ, M.L, Gjer.g dhe 2 anëtarë tjerë pëlqejnë postimin.
 2. M.L

  M.L Anëtar Aktiv

  Postimet:
  197
  Pëlqime të marrura:
  25
  Pikë nga trofetë:
  38
  PerHajr na kofte :D
   

Shpërndaje faqen