1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

M'vyn nje elektricist

Tema tek 'Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks' e hapur nga Valbonab, 9 Janar 2017.

 1. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Me duhet nje elektriciset qe e njeh elektron e kompjuterave
   
 2. Annonymus

  Annonymus Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,541
  Pëlqime të marrura:
  406
  Pikë nga trofetë:
  178
  per qfar arsye
   
 3. Albi Bytyqi

  Albi Bytyqi Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,923
  Pëlqime të marrura:
  86
  Pikë nga trofetë:
  68
  trego pak a shum ta dim a mundem me te ndihmu
   
 4. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Deshta me vet reth ni videos qe e kam pa ne youtube se a esht e mundur a jo! Normal thash ta veti ata qe e njohin elektroniken e pc ? Se mu pom vyn nese bon lidhje me pc diqka ?!

   
 5. Annonymus

  Annonymus Anëtar Legjendë

  Postimet:
  1,541
  Pëlqime të marrura:
  406
  Pikë nga trofetë:
  178
  po este e mundur transmetimi i energjis elektrike me val elektromagnetike , nikola tesla e ka zbulu por askush nuk e ka financu kete teknologji per disa arsye ...
   
  albert1 pëlqen postimin.
 6. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Aha ahaa veq dmth koka e mundur? Sepse do logjika tmiat sma kapke fort fort e per at arsyje e kerkuva ndimen
   
 7. Valbonab

  Valbonab Anëtar

  Postimet:
  21
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  Flm shummm e mbylle temen fshije ahhah
   

Shpërndaje faqen