1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  Dismiss Notice
Dismiss Notice
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Mjeksia Islame (Web Presentation)

Tema tek 'Audio dhe Video produksion' e hapur nga LiburnR, 11 Maj 2013.

 1. LiburnR

  LiburnR Anëtar Fillestar

  Anëtarësuar:

  30 Prill 2010
  Postimet:

  54
  Pëlqime të marrura:

  1
  Without template!!

  [vimeo]63357536[/vimeo]
   
 2. ValonnMehmeti

  ValonnMehmeti Anëtar Aktiv

  Anëtarësuar:

  12 Nëntor 2012
  Postimet:

  268
  Pëlqime të marrura:

  5
  te koka intro shumm e mir , edhe webi koka najss
   
 3. MIRLIND.J

  MIRLIND.J Anëtar i Njohur

  Anëtarësuar:

  24 Qershor 2012
  Postimet:

  686
  Pëlqime të marrura:

  112
  Prezantim i mir dh i qelluar nje faqe sikur kjo duhet te perkrahet dhe te popullarizohet sa me shum sepse esht e dobishme.
   
 4. SerialCode

  SerialCode Anëtar Aktiv

  Anëtarësuar:

  1 Nëntor 2010
  Postimet:

  498
  Pëlqime të marrura:

  12
  BG-n si e ke bo ? a e ke bo vet apo e ke gjet ne internet :p
   

Shpërndaje faqen