1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  Dismiss Notice
Dismiss Notice
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Makina llogaritese ne faqe (HTML CODE)

Tema tek 'HTML // CSS // JavaScript' e hapur nga Juerald, 27 Qershor 2010.

 1. Juerald

  Juerald Anëtar i Njohur

  Anëtarësuar:

  13 Prill 2010
  Postimet:

  937
  Pëlqime të marrura:

  0
 2. EneaXhani

  EneaXhani Anëtar

  Anëtarësuar:

  23 Nëntor 2010
  Postimet:

  2
  Pëlqime të marrura:

  0
  Vkkk ti e shoke i kopjon htmlfreecodes.com
  edhe paste ketu....
   

Shpërndaje faqen