1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
  Dismiss Notice
Dismiss Notice
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Kerkes: Ushtrime algoritmike

Tema tek 'Pyetje dhe Përgjigje' e hapur nga *Nicky*, 1 Nëntor 2012.

 1. *Nicky*

  *Nicky* Anëtar Aktiv

  Anëtarësuar:

  20 Maj 2011
  Postimet:

  226
  Pëlqime të marrura:

  0
  Pershendetje,
  Kam nje kerkese nga ju anetaret e itshqip.
  Ne shkolle po mesoj algoritmat dhe me sa e shoh eshte shum e pa kjarte nga ana e profesorit.
  A ka dikush Ushtrime Algoritmike, me caktsisht qe vjen ne shprehje me ane te cikleve.
  Ju Faleminderit :)
   
 2. cyb3rt

  cyb3rt Anëtar

  Anëtarësuar:

  30 Mars 2010
  Postimet:

  27
  Pëlqime të marrura:

  0
  merre libren e agni dikes i ke qeto algoritmet ;)
   

Shpërndaje faqen