1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

fan page te verifikume ne shitje?

Tema tek 'Prezantimi' e hapur nga ervis1, 9 Janar 2017.

 1. ervis1

  ervis1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1
  fan page te verifikume a shet dikush?
   
 2. Fiksohu

  Fiksohu Anëtar Fillestar

  Postimet:
  94
  Pëlqime të marrura:
  17
  Pikë nga trofetë:
  23
  Veshtire me gjet fanpage te verifikume nuk shet askush :/
   
 3. ahysenaj

  ahysenaj Anëtar

  Postimet:
  36
  Pëlqime të marrura:
  3
  Pikë nga trofetë:
  8
  Shif njeher te money team albania grup ne facebook

  Sent from my Nexus 5 using Tapatalk
   
 4. argjendim

  argjendim Anëtar

  Postimet:
  18
  Pëlqime të marrura:
  1
  Pikë nga trofetë:
  3
 5. ervis1

  ervis1 Anëtar

  Postimet:
  3
  Pëlqime të marrura:
  0
  Pikë nga trofetë:
  1

Shpërndaje faqen