1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Bllokimi i IP/Shteteve

Tema tek 'Siguria në Ueb' e hapur nga Inpu, 22 Dhjetor 2016.

 1. Inpu

  Inpu Anëtar Aktiv

  Postimet:
  242
  Pëlqime të marrura:
  17
  Pikë nga trofetë:
  28
  Pershendetje. Deshiroj te bllokoj shtete te caktuara ne web me ane te htaccess ose ndonje menyre tjeter. Cfare me sygjeroni per te arritur bllokimin e shtereve qe deshiroj ?
   
 2. networkcoder

  networkcoder Anëtar i Njohur

  Postimet:
  524
  Pëlqime të marrura:
  123
  Pikë nga trofetë:
  63
  Pershendetje.
  Eshte nje teme e ngjashme ketu ne forum,vetem kerko pak.

  Cdo te mire.
   
 3. ALBCODERS

  ALBCODERS Anëtar Fillestar

  Postimet:
  96
  Pëlqime të marrura:
  34
  Pikë nga trofetë:
  33

Shpërndaje faqen