1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
    Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu
Johnny
Aktiviteti i fundit:
23 Janar 2017 në ora 01:15
Anëtarësuar:
16 Dhjetor 2016
Postimet:
67
Pëlqime të marrura:
6
Pikë nga trofetë:
8

Ndjekë 1

Ndjekësit 1

Gjinia:
Mashkull
Ditëlindja:
9 Tetor 1993 (Mosha: 23)

Shpërndaje faqen

Johnny

Anëtar Fillestar, Mashkull, 23

Johnny për herë të fundit ishte:
23 Janar 2017 në ora 01:15