1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Ueb Hosting dhe Domaine

Diskutime të ndryshme rreth ofertave, regjistrimit, transferimit apo problemeve tjera për ueb hosting dhe domaine.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. cHs
  Përgjigjëjet:
  56
  Shikimet:
  7,215
 2. -em-
  Përgjigjëjet:
  154
  Shikimet:
  3,505
 3. Kujtim05
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  26
 4. Berat Ossi
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  108
 5. sjamketu
  Përgjigjëjet:
  20
  Shikimet:
  373
 6. muli_usa
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  43
 7. sjamketu
  Përgjigjëjet:
  21
  Shikimet:
  524
 8. Raxor
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  175
 9. Fiksohu
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  48
 10. Visii
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  57
 11. MIKEL 1
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  274
 12. albert1
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  194
 13. DardanDaci
  Përgjigjëjet:
  29
  Shikimet:
  603
 14. Unnamed83
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  102
 15. Fiksohu
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  58
 16. mrbakllava
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  57
 17. Johnny
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  130
 18. Arbes
  Përgjigjëjet:
  16
  Shikimet:
  275
 19. Unnamed83
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  61
 20. arlin2
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  144
 21. G4SHI
  Përgjigjëjet:
  24
  Shikimet:
  344

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...