1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Tjera

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  1,231
 2. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  138
 3. MinutaMl
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  183
 4. Statovci
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  314
 5. limi75
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  2,413
 6. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  590
 7. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  400
 8. Statovci
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  486
 9. alajdin
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  294
 10. TotalVirus
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  456
 11. Atlanti
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  527
 12. limi75
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  303
 13. dardankrasniqi
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  328
 14. Mr. President
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  523
 15. ingjeksion
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  304
 16. GhOsT-BoY
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  481
 17. ph3wl
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  319
 18. hyseni_84
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  415
 19. Leo4all
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  352
 20. vCreative
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  312

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...