1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Telefona të mençur dhe Tabletë PC

Këtu postohet çdo gjë që ka të bëj me telefona të mençur (smartphones) dhe tabletë PC-ja (tablets), si instalimi, konfigurimi apo probleme tjera.

 1. iOS

  Çdo gjë në lidhje me iOS paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  435
  Postimet:
  2,622
  Tema e fundit: Qysh me dit a eshte iphone i ri Zeshkani200, 18 Janar 2017 në ora 19:18
 2. Android

  Çdo gjë në lidhje me Android paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  257
  Postimet:
  1,335
  Tema e fundit: Htc M8 si me ban flesh Zeshkani200, 21 Janar 2017 në ora 21:15
 3. Windows

  Çdo gjë në lidhje me Windows paisjet e ka vendin këtu, duke filluar nga diskutimet, problemet, kërkesat e ndryshme, etj...
  Temat:
  8
  Postimet:
  36
  Tema e fundit: nokia 535 beni20, 10 Maj 2016
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. iboanonymous
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  89
 2. gega1
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  167
 3. mandgjini
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  536
 4. Slumerican
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  114
 5. shkelzeni04
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  265
 6. lipi
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  109
 7. beni20
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  114
 8. beni20
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  79
 9. isarama
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  493
 10. beni20
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  124
 11. Rrezart123
  Përgjigjëjet:
  20
  Shikimet:
  379
 12. Currahee
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  197
 13. mitro2016
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  80
 14. besarti123
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  331
 15. e'97
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  503
 16. BaBa Gaming
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  511
 17. Ergongashi
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  110
 18. isarama
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  325
 19. CIA
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  418
 20. isarama
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  219

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...