1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Sistemet Operative

Këtu mund të bëni diskutime të problemeve të ndryshme, instalimeve, konfigurimeve ose të administrimit të sistemeve operative.

 1. Microsoft Windows

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).
  Temat:
  482
  Postimet:
  3,575
  Tema e fundit: [Ndime] Per fshirjen e fotove ne Local Disc D: ervislako, 21 Janar 2017 në ora 18:31
 2. GNU/Linux

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative GNU/Linux (RedHat/Debian/Suse/Fedora/Ubuntu/Mandriva/Linux Servers/etj.../).
  Temat:
  160
  Postimet:
  777
  Tema e fundit: unix Qen2ra qen2ra, 13 Dhjetor 2016
 3. Tjera

  Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (Mac OS/AIX/Solaris/beOS/Palm OS/Servers/etj.../).
  Temat:
  42
  Postimet:
  288
  Tema e fundit: Game hosting company Jãşhť'Sşeriĕ, 4 Mars 2016
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Slumerican
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  201
 2. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  73
 3. Bekim12
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  194
 4. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  374
 5. bahrudin
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  141
 6. BiG EaSy
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  343
 7. Iss Topi
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  404
 8. Ardiii1998
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  301
 9. denada
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  259
 10. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  172
 11. miloti888
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  309
 12. miloti888
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  125
 13. miloti888
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  195
 14. YNWALiverpool
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  320
 15. emigrant
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  265
 16. berl01
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  251
 17. berl01
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  263
 18. drcoder
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  982
 19. gzimrushiti
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  196
 20. shqipbook
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  227

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...