1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Siguria në Ueb

Dedikuar të gjitha pyetjeve dhe diskutimeve mbi problemet dhe mbi të rejat e fundit nga fusha e sigurisë së ueb faqeve.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  353
 2. Inpu
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  249
 3. windowsi
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  75
 4. Erooniti
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  367
 5. bi0
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  305
 6. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  160
 7. TrimX
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  149
 8. Leart369
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  593
 9. b1a3
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  237
 10. studentIT
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  371
 11. ﴾.﴿
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  202
 12. cezmiaferes
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  296
 13. Elbunit
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  984
 14. muli1
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  226
 15. Dr0mas
  Përgjigjëjet:
  20
  Shikimet:
  661
 16. Pjeter
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  550
 17. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  228
 18. Fatmir Jashari
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  316
 19. kujtimkrasn
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  374
 20. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  942

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...