1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Shpenzime dhe Përfitime

Diskutime se ku duhet të shpenzosh për të arritur rezultate të mira si dhe mënyrave të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj

 1. Google AdSense

  Pyetje, disktuime apo teknika për mënyra të ndryshme se si mund të perfitosh lekë nga faqja juaj duke përdorur Google Adsense.
  Temat:
  434
  Postimet:
  5,305
  Tema e fundit: Ne cilen banke te hap llogari per Adsense pagesat LorentK, 22 Janar 2017 në ora 19:58
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. megaholdings
  Përgjigjëjet:
  49
  Shikimet:
  16,731
 2. shqipecobra
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  293
 3. izet1
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  538
 4. Fiksohu
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  231
 5. Tanni
  Përgjigjëjet:
  34
  Shikimet:
  5,195
 6. Meet
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  42
 7. BigKosovo20
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  41
 8. AlbaNi1
  Përgjigjëjet:
  49
  Shikimet:
  1,088
 9. Milot Kaciu
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  49
 10. Milot Kaciu
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  36
 11. Albion beka
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  50
 12. kushtrim94
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  122
 13. nity99
  Përgjigjëjet:
  16
  Shikimet:
  310
 14. eduart elezaj
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  109
 15. mrbakllava
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  158
 16. Mirvan
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  83
 17. Fatmir Jashari
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  49
 18. Meet
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  117
 19. Meet
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  71
 20. Milot Kaciu
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  62

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...