1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Pyetje dhe Përgjigje

Vendi ku mund të bëni të gjitha pyetjet për problemet tuaja për të cilat nuk ka apo nuk mund t'a gjeni një forum të caktuar per ti bërë.

 1. Problemet e zgjidhura

  Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.
  Temat:
  556
  Postimet:
  3,790
  Tema e fundit: Rreth Likely-Spam Bubi, 4 Nëntor 2016
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. sg1
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  7,452
 2. Phantomm
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  97
 3. Selim Baruti
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  50
 4. ikon93
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  63
 5. ylber
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  87
 6. Emilio
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  132
 7. Dppod
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  43
 8. H!TM3N.
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  102
 9. Valdrin Miftari
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  88
 10. Kkenn
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  46
 11. ylber
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  80
 12. Johnny
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  51
 13. Arian Al
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  31
 14. snuggi
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  44
 15. problemigv
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  58
 16. ikon93
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  51
 17. Ethnic Albania
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  114
 18. nexhi123
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  29
 19. nexhi123
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  36
 20. aksham
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  118
 21. Ardiii1998
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  54

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...