1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Programim

Vendi për problemet, projektet tuaja nga fusha e programimit, pse jo edhe vendi që me njohuritë tuaja të ndihmoni të tjerët.

 1. C# // C++ // VisualBasic

  Postoni problemet apo projektet tuaja në C#, C++, VisualBasic.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  357
  Postimet:
  2,128
  Tema e fundit: struktur te dhenash : Pyetje per matricat. Annonymus, 17 Janar 2017 në ora 16:59
 2. PHP // ASP // Python

  Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  134
  Postimet:
  720
 3. HTML // CSS // JavaScript

  Postoni problemet apo projektet tuaja në HTML, CSS, JavaScript.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.
  Temat:
  229
  Postimet:
  1,196
  Tema e fundit: Kerkoj ndihme per blogger LorentK, 22 Janar 2017 në ora 20:20
Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Kujtim05
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  42
 2. Taboo
  Përgjigjëjet:
  21
  Shikimet:
  380
 3. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  35
 4. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  140
 5. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  300
 6. megi
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  114
 7. Atdhe Mujaj
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  86
 8. Kujtim05
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  126
 9. nokus
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  546
 10. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  99
 11. Kujtim05
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  135
 12. vegeta
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  165
 13. Vedat I.
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  51
 14. urankajtazi
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  95
 15. Vedat I.
  Përgjigjëjet:
  17
  Shikimet:
  220
 16. SherifSheremetaj
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  133
 17. Grenzoo
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  142
 18. urankajtazi
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  159
 19. mrbajraktari1234
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  223
 20. Gjer.g
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  147

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...