1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Procesorë // Pllakëza amë // Memorie //Disks

Diskutimet, problemet dhe çdo gjë rreth Procesorëve, Pllakëzës amë (Motherboard), si dhe Memorieve mund ti postoni këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  34
  Shikimet:
  4,345
 2. Arian Al
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  196
 3. Valbonab
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  119
 4. endritJahaj
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  129
 5. uniku
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  143
 6. uniku
  Përgjigjëjet:
  21
  Shikimet:
  330
 7. miga
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  161
 8. aliu92
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  102
 9. Artin J.
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  244
 10. mitro2016
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  286
 11. CreosWeb Studio
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  209
 12. Memeti Basri
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  461
 13. -em-
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  203
 14. BurimSyla
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  206
 15. BurimSyla
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  235
 16. sp0nTeX
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  1,393
 17. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  178
 18. berl01
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  271
 19. lumz
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  431
 20. berl01
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  193
 21. berl01
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  179

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...