1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Problemet e zgjidhura

Këtu mund ti gjeni të gjitha problemet e zgjidhura.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Bubi
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  317
 2. NeC
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  244
 3. IceWell
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  168
 4. arditkrasniqi
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  80
 5. festimeri
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  111
 6. NeC
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  144
 7. Geti1
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  173
 8. 01kujtimi01
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  222
 9. 01kujtimi01
  Përgjigjëjet:
  13
  Shikimet:
  594
 10. rodolfosilvano
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  213
 11. becki89
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  157
 12. Albini~IT
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  107
 13. M.L
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  232
 14. Memeti Basri
  Përgjigjëjet:
  11
  Shikimet:
  351
 15. getrich
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  146
 16. ervisivv
  Përgjigjëjet:
  14
  Shikimet:
  248
 17. -LapheChosu
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  229
 18. riadkozhani
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  163
 19. riadkozhani
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  125
 20. Euge1
  Përgjigjëjet:
  33
  Shikimet:
  713

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...