1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Prezantimi

Për antarët e sapo regjistruar në forum prezantimi bëhet këtu.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  5,000
 2. CoNii
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  88
 3. Milot Kaciu
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  65
 4. LORD
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  70
 5. shqipecobra
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  80
 6. ervis1
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  135
 7. ahysenaj
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  95
 8. DardanDaci
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  190
 9. Ardit8
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  88
 10. Adnan Gashi
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  78
 11. HardWorker
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  78
 12. zgjimavdiu
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  73
 13. agnx01
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  100
 14. agime drenica
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  49
 15. Lorenc123
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  95
 16. und3rc00d3
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  64
 17. Random?
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  75
 18. kujtiimz
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  73
 19. office
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  174
 20. c0d3r11
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  90
 21. Al_Kaida
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  49

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...