1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

PHP // ASP // Python

Postoni problemet apo projektet tuaja në PHP, ASP, Python.Nëse keni njohuri të avancuara në këtë kategori atëher ky është vendi i duhur për të ndihmuar fillestarët.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. megi
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  84
 2. Jãşhť'Sşeriĕ
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  155
 3. Albert.M
  Përgjigjëjet:
  31
  Shikimet:
  942
 4. Inpu
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  221
 5. PirateKS
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  145
 6. Gjer.g
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  175
 7. DEVILAL
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  465
 8. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  128
 9. Arian rrustemi
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  191
 10. Erooniti
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  147
 11. Selim Baruti
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  361
 12. Selim Baruti
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  197
 13. krappi
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  248
 14. Annonymus
  Përgjigjëjet:
  24
  Shikimet:
  595
 15. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  582
 16. DEVILAL
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  205
 17. sjamketu
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  188
 18. ProjectX
  Përgjigjëjet:
  7
  Shikimet:
  213
 19. DEVILAL
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  301
 20. LavdrimBakiji
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  532

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...