1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Njoftimet, Komentet dhe Sugjerimet në itShqip

Ne ju ftojmë që ti jepni kritikat, sygjerimet apo të njoftoni për problemet që i hasni tek ITshqip, për të kontribuar në ngritjen e kualitetit të ITshqip.

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  196
  Shikimet:
  16,828
 2. sg1
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  1,502
 3. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  35
  Shikimet:
  4,398
 4. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  42
  Shikimet:
  883
 5. dionbalaj
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  83
 6. VaLoN
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  182
 7. DigitalMarketing
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  67
 8. Emilio
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  177
 9. Arbes
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  170
 10. icylove
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  121
 11. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  203
 12. Mr.kiLLeR
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  76
 13. Mr darki
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  156
 14. edy007
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  87
 15. gjevor
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  105
 16. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  439
 17. DarKr0x
  Përgjigjëjet:
  9
  Shikimet:
  137
 18. Gjer.g
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  135
 19. elianbraja
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  168
 20. BaBLoKu
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  165
 21. iboanonymous
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  207
 22. Selim Baruti
  Përgjigjëjet:
  5
  Shikimet:
  303
 23. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  366

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...