1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.

Microsoft Windows

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  20
  Shikimet:
  4,096
 2. boom3rang
  Përgjigjet:
  57
  Shikimet:
  22,330
 3. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  33
  Shikimet:
  5,123
 4. CybeRnotic
  Përgjigjet:
  39
  Shikimet:
  7,195
 5. cRu3l.b0y
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,820
 6. jahir
  Përgjigjet:
  47
  Shikimet:
  12,203
 7. sg1
  Përgjigjet:
  10
  Shikimet:
  2,422
 8. jahir
  Përgjigjet:
  77
  Shikimet:
  15,799
 9. boom3rang
  Përgjigjet:
  25
  Shikimet:
  3,807
 10. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  6
  Shikimet:
  2,342
 11. ﴾.﴿
  Përgjigjet:
  159
  Shikimet:
  7,426
 12. adnan73
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  723
 13. beni20
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  44
 14. -em-
  Përgjigjet:
  11
  Shikimet:
  261
 15. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  99
 16. adnan73
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  79
 17. UXA
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  222
 18. DailyTeCh
  Përgjigjet:
  7
  Shikimet:
  152
 19. Fannol Gashi
  Përgjigjet:
  24
  Shikimet:
  3,474
 20. CoNii
  Përgjigjet:
  5
  Shikimet:
  174
 21. miga
  Përgjigjet:
  18
  Shikimet:
  297
 22. Zeshkani200
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  96
 23. itwaswritten
  Përgjigjet:
  3
  Shikimet:
  76
 24. miga
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  50
 25. bahrudin
  Përgjigjet:
  0
  Shikimet:
  81
 26. ardii94
  Përgjigjet:
  12
  Shikimet:
  193
 27. Bekim12
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  108
 28. beni20
  Përgjigjet:
  2
  Shikimet:
  101
 29. emigrant
  Përgjigjet:
  16
  Shikimet:
  307
 30. ervislako
  Përgjigjet:
  4
  Shikimet:
  153

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...