1. Përshëndetje dhe mirësevini në forumin e Itshqip.com
  Nëse akoma nuk jeni pjesë e IT komunitetit më të madhë Shqiptarë nga fusha e Teknologjisë Informative, ju ftojmë që të bëheni pjesë e këtij komuniteti që tani duke u regjistruar këtu - procedura është shumë e thjeshtë dhe e lehtë. Gjithashtu ju mund të regjistroheni edhe përmes rrjetit social Facebook, Twitter, Google+.
Mirësevini Vizitorë!
Nëse akoma nuk jeni regjistruar ne forum atëherë është mirë ta bëni këtë, për të patur aksese të plota në forum. Regjistrohu këtu

Microsoft Windows

Diskutime mbi probleme të ndryshme, duke filluar nga instalimi, konfigurimi apo administrimi i sistemeve operative Windows (XP/Vista/7/8/Windows Servers/etj.../).

Sort by:
Titulli
Përgjigjëjet Shikimet
Postimi i fundit ↓
 1. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  21
  Shikimet:
  3,345
 2. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  57
  Shikimet:
  21,866
 3. CybeRnotic
  Përgjigjëjet:
  33
  Shikimet:
  4,976
 4. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  15
  Shikimet:
  3,670
 5. CybeRnotic
  Përgjigjëjet:
  39
  Shikimet:
  6,939
 6. cRu3l.b0y
  Përgjigjëjet:
  24
  Shikimet:
  3,625
 7. jahir
  Përgjigjëjet:
  47
  Shikimet:
  11,779
 8. sg1
  Përgjigjëjet:
  10
  Shikimet:
  2,295
 9. jahir
  Përgjigjëjet:
  77
  Shikimet:
  15,547
 10. boom3rang
  Përgjigjëjet:
  25
  Shikimet:
  3,647
 11. Fannol Gashi
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  2,210
 12. CoNii
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  54
 13. ﴾.﴿
  Përgjigjëjet:
  147
  Shikimet:
  6,968
 14. miga
  Përgjigjëjet:
  18
  Shikimet:
  252
 15. Zeshkani200
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  57
 16. itwaswritten
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  51
 17. miga
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  34
 18. UXA
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  141
 19. bahrudin
  Përgjigjëjet:
  0
  Shikimet:
  60
 20. ardii94
  Përgjigjëjet:
  12
  Shikimet:
  168
 21. Bekim12
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  80
 22. beni20
  Përgjigjëjet:
  2
  Shikimet:
  77
 23. emigrant
  Përgjigjëjet:
  16
  Shikimet:
  266
 24. ervislako
  Përgjigjëjet:
  4
  Shikimet:
  129
 25. beni20
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  91
 26. Unnamed83
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  80
 27. nigji
  Përgjigjëjet:
  3
  Shikimet:
  98
 28. Omerr
  Përgjigjëjet:
  6
  Shikimet:
  358
 29. ﴾.﴿
  Përgjigjëjet:
  16
  Shikimet:
  865
 30. denis_d001
  Përgjigjëjet:
  1
  Shikimet:
  76
 31. Omerr
  Përgjigjëjet:
  8
  Shikimet:
  217

Opsionet e shfaqjes së temave

Loading...